Haber Duyuru » 2008 Sonbahar Dernek Duyurusu

Sayın Üyelerimiz; bizler dernek yönetimi olarak sizlerden aldığımız maddi ve manevi güçle buralara geldik. Bundan sonra da daha iyisinin olması için çaba sarf ediyoruz. Bizlere her zaman desteğinizi bekliyoruz. Köyümüze \"Köy Konağı\" yapımı için girişimlerde bulunduk. Sizlerin maddi desteğinin devam etmesi halinde bu konağı Allah\'ın izni ile yaptıracağız. Ancak, sizleri de bu tür çalışmalarınızda yanımızda görmek istiyoruz. 2008 yılı Eylül ayında Köyümüzde Piknik düzenlemek için bir çalışma yaptık ve her şeyi hazırladık, ancak kalma konusunda %90 gibi bir olumsuzlukla karşılaştık, bu sebeple de yapamadık.Bizler yönetim olarak sizlerle hep beraberiz ancak bu tür durumlarda destek olmaz ise bunun anlamı kalmaz. İnşallah 2009 yılında Ülkemizin güzel biryerinde yine piknik düzenleyeceğiz. Sizlerin ilgi, yardım ve desteğini bekliyoruz.
Sayın Üyelerimiz; bu sitemizi biz kendi imkanlarımızla kurduk ve sürdürüyoruz. Diğer bir ifade ile hiç bir yerden maddi bir destek almadan herhangi bir ücret ödemeden yapıyoruz yani amötürce. Bu çalışmamızda da sizlerden doğru ve güvenilir haberin gelmesi çok önemlidir. Lütfen tüm hemşerilerimizde ve üyelerimizden istirham ediyoruz, doğru olmadığını bilmediğiniz haberleri göndermeyiniz. Bizim çalışmamız, sizin çalışmanızdır. Başarımız da böyledir. Tüm hemşeri ve üyelerimizin takdirine ve bilgilerinine sunuyoruz.
Bu vesile ile de şimdiden herkesin Kurban Bayramını kutluyor, saygılar sunuyoruz. Ayrıca, Hacca gidecek tüm üyelerimize hayırlı yolculuklar diliyor,Cenaı Hak\'da naclarının şimdiden kabul olmasını niyaz ediyoruz.
Hepinize tekrar hayırlı, mutlu ve huzur dolu günler diliyoruz.
DERNEK YÖNETİM KURULU


841

Henüz Yorum Yazılmamış

    Lütfen Türkçe harf ve kurallarına göre yorum ekleyeniz

    Yorum Ekle!