Haber Duyuru » ÖNEMLİ! Dernek Duyurusudur


Manşet resminin büyük hali için dokun !
Derneğimiz 24 Nisan 2018 tarihinde yapılan Olağan Genel Kurul sonucunda iki yıllığa yönetim ve denetim kurulları seçilmiştir.

Gelecek yıllar ile iligili plânlanan iki yıllık faaliyetlerimiz aşağıda öngörülmüştür. Buna göre;

1-Üyelik bilgileri yenilenerek, evlenme, ölüm v.b husular ile ilgili olarak tüm üyelerin cep telefonlarına mesaj gönderilecektir. Bu sebeple CEP TELEFON NUMARALARININ ivedilikle aşağıdaki yönetime bildirilmesi gerekmektedir.

2- Her yıl sosyal ve kültürel amaçlı yılda bir defa piknik/iftar yemeği düzenlenmesi hedeflenmektedir.

3-Kesme Köyü ilkokulu ilgili emvzuat gereği yeterli öğrenci olmadığından doalyı kapalı ve atıl durumdadır. Söz konusu okul ve lojmanların dernek tarafından bakım ve onarımı yapılarak, sosyal ve kültürel amaçlı kullanılması için yasal işlemler tamamlanmış olup, bakım ve onarım işlemlerin halledilmesinden sonra dernek üyelerimiz tarafından kullanılması için üyelerimize sunulacaktır. Bu konuda dernek üyelerimizden ayni ve nakdi yardım beklenmektedir.

4-Söz konusu okul ve lojmanların mevcut durumu gösterir fotoğraflar aşağıda yer almaktadır.

5-Lojmanların bakım onarımı yapıldıktan sonra köyümüze gidip kalmak isteyen üyelerimiz denek yönetimi tarafından açıklayıcı bilgi alabileceklerdir.

6- Yukarıda yapacağımız faaliyetler ile varsa bu konudaki diğer görüş ve önerilernizi dernek yönetiminin aşağıdaki telefonlarına bildirmenizi ricâ ederiz.

Dernek Yönetimi:

Başkan. Yunus ABLAK [506] [346] [29] [46}

Başkan YRD: Bünyamin KAYA 532 232 23 63

BAşkan YRD: Mehmet ÖZER 538*312*19*55

 

495

Fotoğraflar