Ziyaretçi Defteri

Ziyaretçi Defteri

İleti Gönder

Gönderen: Melih 01/01/1970
Merhabalar,

Açıklayıcı bilgiler yazmadığınız için hemen araştırıp yayına koyamıyoruz ne yazıık ki? Özellikle geçen ay gönderilen yalan bir vefat haberi bir çok kişinin sinirini bozdu. Bu yüzden bu tür gecikmeleri mazur görülmelidir. Bu tür duyuruların daha hızlı işlemesini istiyorsanız dernek yöneticilerinden her hangi birine ulaşmanız yeterli oalcaktır.

Saygılarımla
Gönderen: DEMİR YILDIZ SİVAS 01/01/1970
Köyümüz hakkından iki kişinin, köyünden uzak, ülkemizin değişik ilde vefat ettiklerini köy halkımıza ve sevenlerine aynı köyden olmam asabi ile Köyümüzün sitesi aracı ile duyurmak için, sitenin vefat edenler bölümüne bir hafta önce bilgi ekledim. İlgililerce incelendikten sonra, bilginiz ilave edilecektir yazmıştı. Yazmış olduğum bu bilgiler bugüne kadar yayınlanamadı. Bizlerde köyümüzün bir sitesi var, bizde buradan bir takım haberleri öğreniriz, bizde köyümüz ve halkı için, bir haber duyarsan, bizde buradan köylülerimize iletiriz sevincindeydim, fakat ne yazınki sevincim kursağım da kaldı. Bu sitenin yöneticileri nerede, bu siteye bakmak o kadar zormu ki, siteye yazdığımız bilgiler okunmuyor. Okundu da ben mi yanlış yaptım, yoksa. Bu insanların vefatlarının, bu sitede duyurulmasına yer yok mu? Bunu merak ediyorum. Ben bu sitemimi her gün tarıyorum. Yapanlara Muteşekkülüm sağ olsunlar diyorum. Fakat böylede ilgisiz kalınmasına gönlüm razı olmuyor. Bizleri küstürmemelisiniz. Köyünüzün bir sitesi var denildiğinde, adam boş ver gibi, bir zihniyete bizleri sahip etmemelisiniz. İnsanlarımız bu siteyi merak eder duruma gelmelidirler. Kırgınlığım nedeni ile yazmış olduğum kelimelerim, sizleri üzmemiştirim inşallah. Selam, Sevgi ve saygılarımı sunar ALLAHA emanet olunuz.16.11.2008
Gönderen: Dernek Yönetimi 01/01/1970
Sayın Üyelerimiz; bizler dernek yönetimi olarak sizlerden aldığımız maddi ve manevi güçle buralara geldik. Bundan sonra da daha iyisinin olması için çaba sarf ediyoruz. Bizlere her zaman desteğinizi bekliyoruz. Köyümüze "Köy Konağı" yapımı için girişimlerde bulunduk. Sizlerin maddi desteğinin devam etmesi halinde bu konağı Allah'ın izni ile yaptıracağız. Ancak, sizleri de bu tür çalışmalarınızda yanımızda görmek istiyoruz. 2008 yılı Eylül ayında Köyümüzde Piknik düzenlemek için bir çalışma yaptık ve her şeyi hazırladık, ancak kalma konusunda %90 gibi bir olumsuzlukla karşılaştık, bu sebeple de yapamadık.Bizler yönetim olarak sizlerle hep beraberiz ancak bu tür durumlarda destek olmaz ise bunun anlamı kalmaz. İnşallah 2009 yılında Ülkemizin güzel biryerinde yine piknik düzenleyeceğiz. Sizlerin ilgi, yardım ve desteğini bekliyoruz.
Sayın Üyelerimiz; bu sitemizi biz kendi imkanlarımızla kurduk ve sürdürüyoruz. Diğer bir ifade ile hiç bir yerden maddi bir destek almadan herhangi bir ücret ödemeden yapıyoruz yani amötürce. Bu çalışmamızda da sizlerden doğru ve güvenilir haberin gelmesi çok önemlidir. Lütfen tüm hemşerilerimizde ve üyelerimizden istirham ediyoruz, doğru olmadığını bilmediğiniz haberleri göndermeyiniz. Bizim çalışmamız, sizin çalışmanızdır. Başarımız da böyledir.
Tüm hemşeri ve üyelerimizin takdirine ve bilgilerinine sunuyoruz.
Bu vesile ile de şimdiden herkesin Kurban Bayramını kutluyor, saygılar sunuyoruz. Ayrıca, Hacca gidecek tüm üyelerimize hayırlı yolculuklar diliyor,Cenaı Hak'da naclarının şimdiden kabul olmasını niyaz ediyoruz.

Hepinize tekrar hayırlı, mutlu ve huzur dolu günler diliyoruz.

DERNEK YÖNETİM KURULU
Gönderen: seyyar 01/01/1970
ve aleyküm selam hemşehrilerim cumanız mübarek olsun inşAllah
Gönderen: Abdullah Yıldırım 01/01/1970
herkese selamlar
Gönderen: emre 01/01/1970
(meraba ben istanbuldan emre recep dayının torunu bu siteyı yeni gördüm büyüklerin ellerinden öper küçüklerin gözlerinden öper geçmiş ve gelecek bayramınızı kutlarım )
Gönderen: yunus emre seyyar 01/01/1970
meraba herkese slam
Gönderen: ömer atmaca 01/01/1970
kesmelilere selamımı gönderiyorum.herkesi seviyorom.
Gönderen: şahin aydogan 01/01/1970
sevgili melih özür yazınızı okudum asılsız ilanıda kaldırdınız tsk ederim .sitenizi zaman zaman ziyaret ederim bircok ilanı da burdan takip edip öğrenme sansım oluyordu ancak bu olaydan sonra buradakı ılanların ve duyuruların ne kadar doğru olduna dair hep bir kuskum kalacak umarım bu asılsız ılan ve kaynağı bellı olmayan haberlerın yayınlanmasına karsı bır onlem alabılırsınız tsk eder calısmalarınız da basarılar dılerım
Gönderen: Melih 01/01/1970
Özür.....
http://www.kesmekoyu.com/index.html?olay=duyurular&tip=ziyaretci&duyuru=gonder
bağlantısı yoluyla gelen duyuruları sistemimiz eğer onay vermez isek otomatik olarak bir süre sonra kendi eklemektedir.
Son gönderilen vefat duyurusunu kimin gönderdiğini bilemiyoruz. Zira elimizde İP adresinden başka bir bilgi yoktur.
Sistemde ufak bir değişiklik yaparak duyurular tam onaydan geçmeden siteye eklenmeyecek.
Duyurular aynı zamanda ilgili kişilere sorulara teyit istenecek.
Gerçi bütün duyurular bu şekilde giriyorduk ancak son duyuruda istenmeyen bir durum oluştu.
Bundan dolayı tüm hemşerilerimizden site yönetimi olarak özür dileriz.
Editör iletişimi için teknik @@@ htbilgi [].[] com adresine mail atabilirsiniz.

Saygılar

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 [ 18 ] 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40

409 İleti Kayıtlı