Ziyaretçi Defteri

Ziyaretçi Defteri

İleti Gönder

Gönderen: hilal 10/08/2009
selamun aleykum 09/08/2009 pazar günu yapılan kesme köyü pıknıgı cok guzeldı . fakat yogun talep olmadıgından uzgunuz önumuzdekı sene tum kesmelılere zorunlu olarak gelmelerını ıstıyorum ıstıyoruz bunun ıcınde yetkılılere duyrulur ....lütfen zorunlu kosalım bu piknigi ;
Gönderen: aytekin arı 04/08/2009
deli kesmeliden sevilen sayılan herkese selam olsun
Gönderen: divrigihaber 30/07/2009
Değerli Kesmeliler böyle bir sitede birliğinizi pekiştirdiğiniz için sizleri kutlarız. Bizde Memleket Hasreti çeken siz değerli hemşehrilerimiz için anında haber alabilmeniz için www.divrigihaber.com adında bir site hazırladık ve bu siteye göndereceğiniz haberler anında yayınlanacaktır. Gönderinizi [email protected] adresine word ile gönderdiğinizde anında yayınlıayacağız. Sizlerin oradaki etkinliğinizi ve yayınlamış olduğunuz tüm katkıları yayınlayacağız. Sizleri sitemizde tanıtmak içinde sadece 1 ay boyunca ücretsiz tanıtım yapma kararıda almış bulunmaktayız. Firma ve işyrlerinizin banner veya tanıtımınıda verdiğimiz hotmail adresine gönderiniz.

Saygılarımızla.....
Gönderen: BEYTULLAH ATMACA 20/07/2009
TÜM KESMELİ KARDEŞLERİMİN KANDİLİ MÜBAREK OLSUN...
Gönderen: mücahit 21/06/2009
köy derneğimiz tarafından bizim yaş grubumuzu içinde kapsıcak birbirimize kaynaştıracak sosyal içerikli etkinlik düzenlenmesini istiyorum örneğin ilk akla köy derneğine ait futbol kulübünün oluşturulmasını ve buna benzer baska organizasyonlar düzenlenmesi gerektiğini umuyorum derneğimize saygılar ve teşekkürler
Gönderen: Melih 20/06/2009
Esenlikler,

Köy Derneği adı üstünde federasyon sanmayınız. Arada fark vardır. TDK sözlükte yazar anlamı. Bir köy derneğinden neler bekliyorsunuz ki. Daha aidatlarını millet doğru düzgün ödemezken yapılan pikniklere şükredin. Köye ne yapılmsı gerekli. Önce köyde yaşayanların bunu dile getirip istekli ve özverili olması gerekli. Böyle bir durum yok.

Köy konağı projesi var. Kaç Kesmeli bundan haberi var. Altı üstü konak için koskoca köy de bir yer gösteremedi köylülerimiz. Köye "Disneyland" mı getirsinler. Köye ne yapıldığını köyde yaşayanlara soracaksınız! Köye gidecekseniz!

Eleştiri de bulunan hemşerilemiz kaç kere dernek merkezine geldiniz? Neler yapıyorsunuz diye hesap sordunuz yöneticilerden? Kaç kere aidat ödediniz ya da bağış yaptınız? Boş mesajlarla işler yürümez. Bir çok kişi sözleri bir aktivitenin olmadığından şikayetçi. Alışmışlık çok kötü bir durum. İlla birilerinin telkini ile hareket edilecek.

Öz eleştirimizi yapalım sonra hesabımızı soralım.

Bu arada ben dernek yöneticisi değilim ya da üyesi ve de pikniğin anlamını bilelim önce. Birlik beraberlik için düzenleniyor.

Saygılar
Gönderen: ahmet 18/06/2009
selamlar
bende kesmeli olarak köyümüz derneginin yapmış oldugu etkinlikler sadece piknik başka birşey yok.
başka birşey yokmu acaba ..
sadece ismi var kesme köyü dernegi..şuana kadar köye ne yapıldı...lütfen herkes elini taşın altına koysun.demekle bu işler olmaz..
Gönderen: Sevtap ÇANKAYA 15/06/2009
DİVRİĞİ’DE BİRLİK CEMİNE ÇAĞRI

Dostumuzla beraber, yaralanır kanarız,
Her nefeste aşk ile yaratanı anarız.
Erenler meydanına, vahdet ile gir de gör,
Kırk budaklı şamdanda kırkımız bir yanarız.

Hacı Bektaşi Veli’nin, savaş yerine barışı; düşmanlık yerine dostluğu; kin yerine sevgiyi ve hoşgörüyü benimseyen, insancıl bir anlayışa sahip olduğunu biliyoruz. Alevi anlayışı içindeki cem töreni, bünyesinde bu anlayışı barındırmakla birlikte insanı biçimlendiren, insanı eğiten bir okuldur. Bu okul, halk sanatının beşiğidir, kaynağıdır. Bu beşiği sallama, bu kaynağı okuma zamanı artık.
Bu anlayış çerçevesinde insanlarımızı bir araya getirmek ve Divriği Hacı Bektaşi Veli Kültürünü Tanıtma, Dayanışma ve Yardımlaşma Derneği olarak bu insancıl anlayışı benimsediğimizi göstermek amacıyla yapacağımız birlik cemine bütün herkesi 25 Haziran 2009 Perşembe günü saat 16.30’da ilçe spor salonuna bekliyoruz.

Birlik Cemimize Katılacak Olanlar:

İstanbul Bağcılar Cem Evi Yönetim Kurulu ve Cem Ekibi
İstanbul Bahçelievler Hacı Bektaşi Derneği Yönetim Kurulu
Divriği Hüseyin Gazi (Iğımbat) Derneği Yönetim Kurulu
Divriği Hacı Bektaşi Veli Kültürünü Tanıtma, Dayanışma Ve Yardımlaşma Derneği Semah Ekibi

“Gelin canlar bir olalım, iri olalım, diri olalım.”
Hacı Bektaşi Veli

TEL:0346 418 29 97
Gönderen: engin tek 10/06/2009
SELAM SITEN SÜPER ELINE SAHLIK BIZDE RADYO ACTIK HER AKSAM ACIK MSN [email protected] SITE www.konyalimfm.tr.gg
Gönderen: mücahit aydogan 10/06/2009
ya bu bizim kesme köyüne neden kimse ugramıyor kimse neden mesaj yazmıyor köyümüze sahip cıkalım az da olsa ayda bir ugrayın interneti oln kesmelilere sölüyorum hadi kal saglıcakla kendinize iyi bakın

1 2 3 4 5 [ 6 ] 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40

403 İleti Kayıtlı